Outsourcing pracowniczy - marketing w internecie

Outsourcing pracowniczy - marketing w internecie

Istotą outsourcowania usługi marketingu stron www jest przekazanie firmie zewnętrznej, specjalizującej się w tej dziedzinie, zadań, funkcji i procesów z tym związanych.


W zależności od strategii firmy, jej oczekiwań oraz budżetu ,współpraca outsourcingowa z Klientem , może przybierać następujące formy:


 • pełna obsługa – jest to ścisła współpraca firmy outsourcingowej z Klientem -w zakresie tworzenia strategii marketingowej, budżetu oraz realizacji długoterminowych działań; do realizacji zadania oddelegowany jest z ramienia firmy outsourcingowej pracownik, bądź w razie potrzeby większy zespół, który odpowiada za współpracę z Klientem;
 • niepełna obsługa:
  1. Tworzenie nowoczesnych stron www, modernizacja, „facelifting” istniejącej już strony;
  2. prowadzenie kampanii adwords.

Firma ISS oferuje usługi w zakresie marketingu:

 1. Reklama Adwords - Linki Sponsorowane .

  Reklama Adwords to obecnie najpopularniejsza forma reklamy, sprawdzająca się w każdej branży biznesowej


  Dzięki niej osiągniesz:


  Skuteczność


  Dzięki AdWords możesz dotrzeć do określonej grupy docelowej. Ponadto reklama zostanie wyświetlona użytkownikom dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz. Możesz kierować reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach , a nawet miastach lub w określonym promieniu kilometrów od Twojej lokalizacji.


  Reklama linkami sponsorowanymi sprawi, że klienci dowiedzą się o Tobie – zbudujesz świadomość marki, zwiększysz ruch na stronie i sprzedaż online, a także zachęcisz klientów do kontaktu z firmą.


  Przejrzystość


  W każdej chwili możemy sprawdzić ile osób zobaczyło Twoją reklamę oraz jaki ich odsetek kliknął w nią, aby zobaczyć Twoją ofertę. Dzięki narzędziom śledzącym możemy także sprawdzić jaką rzeczywistą sprzedaż wygenerowała Twoja witryna dzięki reklamom AdWords.


  Elastyczność


  To Ty decydujesz jaką kwotę przeznaczysz na kampanie linkami sponsorowanymi. Może to być 300, 500, 1000 zł lub więcej. Wszystko zależy od celu jaki chcesz osiągnąć oraz od okresowego popytu na dany produkt/usługę, a co najważniejsze od Twojego budżetu.


  Określając kwotę masz pewność, że nigdy nie przekroczysz z góry określonych wydatków.


  Opłata dla naszej firmy za usługę AdWords, to 20% budżetu, przeznaczonego na przeprowadzenie kampanii oraz opłata miesięczna za jej administrowanie.


  Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się z nami. Analizujemy każdy projekt indywidualnie i przedstawiamy indywidualną wycenę.


 2. Social Media – kompleksowa obsługa.

  Dobierzemy najlepsze serwisy Social Media (Facebook, Twitter, Google Plus itp.) do Twojego celu. Zaproponujemy ton komunikacji oraz ilość i rodzaj publikowanych treści. Zobaczysz jak szybko Social Media zamienią się w jedno z najważniejszych narzędzi pozyskiwania klientów w Twojej firmie.


 3. Optymalizacja strony – SEO.

  Optymalizacja strony polega na właściwym dobraniu tytułów stron serwisu, objętości strony, sprawdzenie poprawności kodu, linkowania wewnętrznego serwisu, nasycenia słowami kluczowymi. Sprawdzimy Twoją stronę również pod kątem użyteczności (User Usablity) oraz poprawności działania wszystkich skryptów – bo każda strona internetowa powinna być SEO friendly. Dostosowywanie strony dokonywane jest na bieżąco, na podstawie analiz wyszukiwanych treści na stronie.


 4. Redesign, rebranding, czy po prostu – przebudowa graficzna witryny.

  Zbuduj świadomość marki wśród Klientów, poprzez odpowiednią identyfikację wizualną.


  To jak Twoja marka jest odbierana przez Klientów, przekłada się bezpośrednio na jej sukces. Najwięksi giganci z różnych branż w dużej mierze odnieśli sukces dzięki konsekwentnym działaniom PR, skupiającym się wokół promocji stworzonego z największą dbałością o szczegóły wizerunku firmy.


  Do każdego projektu podchodzimy z zapałem i głodem wysokich wyników. Już na etapie wstępnych prac pojawiają się kreatywne pomysły, które w dalszej fazie przekształcają się lub łączą w jedną spójną całość, tworząc świetny finalny efekt.


  Pozwól nam zadbać o Twój wizerunek w sieci.© ISS Polska - Outsourcing Pracowniczy - Outsourcing pracowniczy - marketing w internecie