Outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy

Covid - 19 ubezpieczenie Restrukturyzacja Optymalizacja kosztów


Domeną naszej firmy jest wspieranie klientów. Wspólnie z nimi uczyliśmy się jak efektywnie obniżać koszty operacyjne i jak działać sprawniej. Dla firm produkcyjnych, transportowych, usługowych, handlowych znaczącą pozycją w budżecie są pracownicy. Tym zajmujemy się od piętnastu lat. Są branże, które zmuszone do cięcia kosztów w tym obszarze od lat stosują outsourcing personelu. Najlepszym przykładem są tutaj linie lotnicze, prywatna służba zdrowia, turystyka czy handel detaliczny.

W dzisiejszych czasach dla wielu firm koniecznością jest rewizja modelu biznesowego, który sprawdzał się wczoraj ale dzisiaj jest już nieaktualny. Trzeba wdrożyć nowe rozwiązania nie tylko w HR. Zarządy firm, właściciele stoją przed trudnym zadaniem cięcia kosztów tak by móc dalej sprawnie funkcjonować, być konkurencyjnym i w konsekwencji utrzymać się na rynku.

W wielu firmach może to oznaczać przełom w myśleniu ale również niespodziewane szanse jakie pojawią się tam, gdzie jeszcze nie tak dawno nie widać było możliwości wdrażania naszych usług, naszych produktów. Nowe kanały dystrybucji, nowe oferty, nowe zwyczaje konsumenta. To wszystko sprawia, że już teraz żyjemy w innych realiach biznesowych.

Już dzisiaj musimy mierzyć się z nowym kryzysem i odpowiednio na niego reagować, zaczynając od aspektu ludzkiego. Nasza firma, oprócz szeregu działań skierowanych na restrukturyzację i optymalizację kosztów zaczęła oferować swoim klientom dedykowane ubezpieczenie Covid-19. Jest to produkt stworzony przez Grupę Generali, pierwotnie wdrożony we Włoszech, gdzie objął swoim zasięgiem około pół miliona włoskich pracowników. Został stworzony by załagodzić negatywny wpływ pandemii korona wirusa i pomóc w efektywnej pracy, proponując realne rozwiązanie. W swojej konstrukcji wspiera zarówno pracowników jak i pracodawcę.

Jesteśmy przekonani, że przedsiębiorstwa do których kierujemy naszą ofertę mają w swoich szeregach fachowców, osoby znające specyfikę własnej firmy. Wszyscy oni rozumieją rynek, model działania, produkt, partnerów biznesowych i w końcu ostatecznego konsumenta. Nie wyklucza to jednak korzystania z doświadczeń osób z zewnątrz. Czasami właśnie taki głos w dyskusji może okazać się znaczącym elementem taktyki dla przetrwania a później składową nowej strategii zwycięstwa.
Jutro to czas dla myślących szybko, odważnie a co najważniejsze, w oparciu o rzetelną analizę swojej pozycji w nowym świecie.

Czasy wymuszają na nas zmiany. Czas na zmiany.


© ISS Polska - Outsourcing Pracowniczy - Outsourcing pracowniczy Warszawa